Weź kredyt samochodowy Rzeszów i skorzystaj z wyprzedaży

kredyt samochodowy rzeszów http://kredytleasing.rzeszow.pl/

Weź kredyt samochodowy Rzeszów i skorzystaj z wyprzedaży

Początek nowego roku to doskonały okres dla fanów motoryzacji. To właśnie wtedy wielkie koncerny samochodowe ogłaszają najbardziej wyczekiwany moment w roku – wyprzedaż starych roczników. Jest to doskonała okazja na to, aby zakupić nowe i przede wszystkim tańsze auto. Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości gotówki – skorzystaj z pomocy, jaką jest kredyt samochodowy Rzeszów.

Wyprzedaż rocznika 2019 – czym tak naprawdę jest?

Wyprzedaże kojarzą się nam głównie z galeriami handlowymi. Nie bez powodu. O przecenach co kilka miesięcy informują nas z każdej możliwej strony media. Co chwilę ogłaszane są rabaty z powodu kolejnego święta zaznaczonego „na czerwono” w kalendarzu. Sytuacja inaczej wygląda w przypadku salonów samochodowych. W nich okazje zdarzają się, niestety, rzadko. Jedną z niewielu do ich ogłoszenia jest koniec starego, a początek nowego roku. Dla wielu osób jest to więc idealny moment do tego, aby zakupić swój wymarzony samochód. Co w chwili, gdy mimo to nie zdołaliśmy uzbierać wystarczającej kwoty?

Kredyt samochodowy, czyli sposób na kupno nowego auta

Ratunkiem może okazać się kredyt samochodowy Rzeszów – za jego pośrednictwem będziesz mógł pokryć koszty kupna nowego pojazdu. Tak jak każdy inny, wymaga pozytywnej oceny zdolności kredytowej. W związku z tym uzyskać mogą go osoby, osiągające dochody na odpowiednim poziomie. Kredyt na samochód bywa jednak błędnie kojarzony z gotówkowym, a są to zupełnie inne formy finansowania.

Kredyt gotówkowy a samochodowy – co wybrać?

Tak jak wspomnieliśmy, kredyt samochodowy Rzeszów znacząco różni się od gotówkowego. Jego wyróżnikiem jest niskie oprocentowanie oraz długi okres kredytowania. Ponadto decydując się na tę pomoc finansową, kredytobiorca jest zobowiązany przedstawić cel kredytowania bankowi. Inaczej sprawa wygląda, kiedy wybierze się kredyt gotówkowy Rzeszów najpopularniejszy, ale mniej opłacalny. Dlaczego? Ze względu na to, że nie posiada on tylu zabezpieczeń, co ten przeznaczony na kupno pojazdu. Jeśli Twoim celem jest zdobycie pieniędzy, a następnie zainwestowanie je w nowy samochód lub późniejsze rozpoczęcie poszukiwań – wybierz opcję drugą.

Co zrobić najpierw?

Załóżmy, że zdecydowałeś się na jeden z opisywanych przez nas kredytów. Co powinieneś zrobić najpierw? Oczywiście umówić się na spotkanie z doradcą finansowym, czyli osobą, która wytłumaczy Ci kwestie związane z zaciągnięciem pożyczki, a także pomoże w skompletowaniu wszystkich potrzebnych do tego dokumentów. Jedną z nich jest szef naszego zespołu – Mirosław Baran. Warto zaznaczyć, ze dla swoich Klientów oferuje on kredyt samochodowy Rzeszów z ubezpieczeniem.

Maksimum bezpieczeństwa, minimum formalności

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego formalności ograniczamy do minimum. Umawiając się na spotkanie z doradcą, nie będziesz musiał przedstawiać mu wielu dokumentów – jedynie te podstawowe. Warto dodać, że sytuacja inaczej wygląda dla osób, które wykonują wolne zawody – w ich przypadku wystarczy okazanie legitymacji lub prawa wykonywania profesji.

Zdecydowałeś, że chcesz wziąć kredyt samochodowy? Mirosław Baran czeka na Twoją wiadomość (https://www.facebook.com/miroslawbaran.doradca).

No Comments

Post A Comment