Nowy rok, nowe auto – leasing Rzeszów

leasing rzeszów http://kredytleasing.rzeszow.pl/

Nowy rok, nowe auto – leasing Rzeszów

„Nowy rok, nowy/a ja” – to słynne powiedzenie, które wypowiadamy niemal każdego roku początkiem stycznia. Kryją się pod nim postanowienia dotyczące zrzucenia dodatkowych kilogramów, prowadzenia zdrowego stylu życia czy zmiany pracy. A co gdyby kolejny rok zacząć od spełniania marzeń? Być może jednym z Twoich jest nowe auto. Prowadząc własną firmę, możesz zdecydować się na leasing Rzeszów – korzystne i bezpieczne rozwiązanie.

2020 rok początkiem nowoczesnego podejścia do finansów

31 grudnia o północy zostawiamy za sobą przeszłość, jednocześnie wkraczając w nowy rok. Jak wiadomo, początek stycznia jest najczęstszym pretekstem do wprowadzania zmian w swoje życie. To właśnie wtedy, niewątpliwie napełnieni nową energią, stawiamy przed sobą cele. 2020 rok zbliża się wielkimi krokami, a ty możesz rozpocząć go z nowoczesnym podejściem do finansów. Dla wyjaśnienia – nie traktuj tego jak jedno z postanowień, a jako swoją nową codzienność. Zaplanuj wstępnie swój budżet na 12 miesięcy, uwzględniając dodatkowe środki na nieplanowane sytuacje, a następnie zastanów się nad tym, czego potrzebujesz. Może samochodu? Weź go w leasing Rzeszów.

Dlaczego leasing Rzeszów, a nie kredyt?

Dla wyjaśnienia leasing Rzeszów to jeden z przywilejów przeznaczonych dla osób, które posiadają własną działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy w zamian za comiesięczne spłacanie rat przez czas w określony w umowie, oczywiście mają możliwość korzystania z samochodu. Co ciekawe, w leasing można wziąć także sprzęt biurowy potrzebny do pracy, czyli komputery, drukarki, telefony, niszczarki oraz wiele innych. Być może zastanawiasz się, co dla Ciebie, jako przedsiębiorcy, jest lepsze – kredyt Rzeszów czy leasing? Korzystniejszym rozwiązaniem jest oczywiście leasing, ponieważ nie wymaga własnego kapitału. Ponadto nie obniża zdolności kredytowej, a Ty możesz odliczyć od niego podatek VAT.

Koniec umowy – co teraz?

Zdarza się, że przedsiębiorcy wzbraniają się przed wzięciem leasingu z jednego powodu. Nie wiedzą bowiem, co stanie się z danym sprzętem, w tym przypadku samochodem, po zakończeniu czasu ustalonego w umowie. Oczywiście możliwości zależą od tego, na jaki leasing się zdecydujesz. Własność samochodu, kolokwialnie mówiąc, przejdzie na Ciebie lub będziesz mógł skorzystać z wykupu za określoną cenę.

Na czym polega wykup samochodu?

Wykup samochodu po zakończeniu trwania mowy leasingowej, w zależności od sytuacji, w rezultacie może być niski lub wysoki. Niski wykup oznacza oczywiście, że płacone przez Ciebie raty zostały wliczone tak, że uznaje się, iż spłacenie samochodu nastąpiło w chwili obowiązywania umowy. W takim przypadku jego zakupu można dokonać jedynie za 1% wartości danego pojazdu. Z kolei wysoki wykup uznaje dotychczasowe raty za równowartość utraty wartości samochodu w chwili obowiązywania umowy. Konkludując – cena samochodu jest więc równa cenie po kilku latach użytkowania pojazdu.

Leasing Rzeszów – rozwiązanie dla Ciebie

Załóżmy, że nowy rok chcesz rozpocząć od spełnienia jednego ze swoich największych marzeń. W załatwieniu wszelkich formalności pomogą Ci oczywiście nasi doradcy finansowi. Skontaktuj się z nami, a my niewątpliwie przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

No Comments

Post A Comment