Kredyt Rzeszów – zdobądź dodatkowe pieniądze na święta!

kredyt Rzeszów kredytleasing.rzeszow.pl

Kredyt Rzeszów – zdobądź dodatkowe pieniądze na święta!

Stół pełen jedzenia, a przy nim Twoja rodzina i przyjaciele. Obok choinka, a pod nią piętrzące się prezenty. I najważniejsze – szczęście na twarzach Twoich najbliższych. Wyobrażając sobie tegoroczne święta, zapewne do głowy przychodzi Ci taki oto obraz. Jednak zanim nastąpi ta chwila, czeka Cię wiele przygotowań. Niemal wszystkie wymagają dosyć sporej ilości pieniędzy do wydania. Jedzenie, dekoracje, a zwłaszcza prezenty kosztują. Finansowo wspomóc może Cię świąteczny kredyt Rzeszów – niewątpliwie całkowicie bezpieczne rozwiązanie.

Zanim weźmiesz świąteczny kredyt Rzeszów…

Z pewnością święta to dla większości z nas piękny czas w roku. Jednak wraz z wiekiem stajemy się coraz bardziej świadomi co do tego, że wymagają wielu przygotowań oraz ciężkiej pracy. Kupno prezentów, przygotowanie wszystkich potraw trwa oraz wymaga środków finansowych. Jeżeli już teraz wiesz, że nie jesteś w stanie sfinansować ich samodzielnie – pomyśl o kredycie. Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę, a przemyśl swoją decyzję. Ile pieniędzy potrzebujesz? Jak szybko chcesz go spłacić? Z pewnością dobry plan to pierwszy krok do tego, aby nowy rok rozpocząć z uśmiechem na twarzy. Istotnie każdy kredyt, niezależnie od celu jego przeznaczenia, trzeba wziąć z głową na karku.

Odpowiedzialny kredyt – jak go wziąć?

Biorąc kredyt, należy zachować się odpowiedzialnie. Pierwszym krokiem ku temu jest oczywiście szczegółowe zapoznanie się z ofertą przedstawioną przez bank oraz sprawdzenie, czy nie ma w niej żadnych kruczków prawnych. Dla wyjaśnienia nie zapomnij zwrócić uwagę na:

  • oprocentowanie, które wpływa na odsetki od kredytu,
  • prowizję, czyli opłatę doliczaną w chwili udzielania pomocy finansowej,
  • RRSO (Rzeczywistą Stopę Oprocentowania), zawierającą oprocentowanie nominalne i opłaty dodatkowe,
  • dodatkowe opłaty, przykładowo za przesunięcie terminu spłaty,
  • opłatę przygotowawczą za zaciągnięcie kredytu.

Kto może go dostać?

Kredyty świąteczne to bez wątpienia rozwiązania dla osób, które wiedzą, że nie będą w stanie samodzielnie sfinansować wszystkich wydatków w grudniu. Jednak nie tylko świadomość jest potrzebna do tego, aby móc go uzyskać. W rezultacie najważniejszym kryterium jest oczywiście zdolność kredytowa – bez tego pożyczka nie zostanie Ci przyznana. Konkludując – kredyt Rzeszów to wybór dla osób, mających regularne dochody. W innym wypadku jego spłata może okazać się dla Ciebie trudnością. Nie pozwól sobie wkroczyć w nowy rok z problemami na koncie.

Najlepsza oferta – gdzie ją dostaniesz?

Zanim weźmiesz pożyczkę, oblicz, ile dokładnie pieniędzy potrzebujesz. Przekalkuluj, na co możesz sobie pozwolić oraz na czym najbardziej Ci zależy. Dzięki temu kredyt gotówkowy, na który się zdecydujesz będzie dopasowany do Twoich potrzeb, a Ty nie ulegniesz pokusom, robiąc kolejne zakupy.

W znalezieniu najlepszej oferty pomoże Ci nasz doradca finansowy – Mirosław Baran. Umów się z nim na spotkanie, przedstaw swoją sytuację finansową i zapytaj o szczegóły. Nie czekaj do połowy grudnia. Zrób to teraz i skorzystaj z promocji świątecznych. Sfinansuje je bezpieczny kredyt Rzeszów. Zapraszamy!

No Comments

Post A Comment