Kredyt Rzeszów czy leasing Rzeszów? Wybierz najlepsze rozwiązanie!

kredyt Rzeszów

Kredyt Rzeszów czy leasing Rzeszów? Wybierz najlepsze rozwiązanie!

Kredyt Rzeszów – spełnij swoje marzenia!

Na samochód, podróż do ciepłych krajów, mieszkanie, nowy sprzęt audio… Dla nas nie ma znaczenia, na co wydasz kredyt Rzeszów lub zaciągnięty w innej miejscowości. Dla nas najważniejsze są Twoje potrzeby i fakt, że dzięki pożyczonym pieniądzom, spełnisz swoje marzenia! Nie czekaj, nie odkładaj. Nie bój się kredytu! Regularnie spłacany nie jest niczym strasznym! A my dbamy o pożyczkobiorców i upraszczamy procedury – także te związane z formalnościami. Poznaj szczegóły!

Kredyt Rzeszów, kredyt Kolbuszowa – szukaj nas na Podkarpaciu i nie tylko!

Nasza siedziba znajduje się w Kolbuszowej – miasteczku w pobliżu Rzeszowa. Jesteśmy otwarci na Klientów nie tylko z regionu, ale i z całej Polski. Przyjeżdżamy pod wskazany adres w dogodnym terminie. Co oferujemy? Szeroki wachlarz usług finansowych. Dla Klientów indywidualnych i dla firm. Dziś przyjrzyjmy się pojęciu leasing Rzeszów!

Leasing – co, kiedy, na ile?

Pojęcie leasingu kojarzy się Polakom głównie z samochodami. Auto w leasingu – chyba wszyscy słyszeliśmy choć raz to określenie. Ale leasing to nie tylko pojazdy. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, prowadzisz działalność gospodarczą, w leasing możesz wziąć właściwie wszystko – nieruchomości, niezbędne sprzęty i maszyny, a nawet wyposażenie biura. Warto więc rozważyć to rozwiązanie – zwłaszcza na początku, pozwala bowiem zminimalizować i tak wysokie koszty wyposażania biura lub innego typu przestrzeni do pracy.

Rodzaje leasingu

Co ciekawe, leasing niejedno ma imię – na rynku bankowym wyróżnia się dwa rodzaje:

  • leasing operacyjny,
  • leasing finansowy.

Auto Twoje czy banku? Sprawdź!

Jak wspomnieliśmy, Polakom leasing kojarzy się głównie z samochodami, dlatego w tym artykule postanowiliśmy skupić się właśnie na tej usłudze. Zacznijmy od definicji. Najprostsza? Leasing samochodu to połączenie kredytu i dzierżawy. Co to oznacza? Po prostu – w codziennej pracy korzystasz z samochodu na określonych warunkach. Pojazd nie jest Twoją własnością tak jak w przypadku kredytu. Jesteś leasingobiorcą, auto jest Ci jedynie udostępnione na określony czas. Zastanawiasz się, czy możesz wykupić samochód, gdy minie okres umowy? Odpowiedź brzmi: tak. I uwaga – zazwyczaj kwota będzie wtedy dużo niższa.

Kredyt Rzeszów, leasing Rzeszów – wszystko u nas!

Zastanawiasz się, czy lepszym źródłem finansowym, które pozwoli na otwarcie lub rozwój Twojej firmy będzie kredyt Rzeszów czy jednak leasing Rzeszów? Podejmując decyzję, należy wziąć pod uwagę czas, okres spłaty oraz rodzaj planowanej inwestycji. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami – doświadczonymi doradcami z zakresu bankowości firmowej i indywidualnej. Pamiętaj – my tylko doradzamy i przedstawiamy możliwe do zastosowania rozwiązania. Ostateczną decyzję podejmujesz Ty – Ty sam wybierasz najkorzystniejszy wariant finansowania, a także w porozumieniu z nami ustalasz czas jego spłaty. Uwaga – ważna informacja – u nas dostaniesz pieniądze na dowolny cel, bez faktur czy zabezpieczeń rzeczowych.

No Comments

Post A Comment