TWÓJ DOM

„Cena działki była naprawdę atrakcyjna. Zdecydowaliśmy się niemal od razu. Potem szybko projekt, poszukiwania ekipy. Prace ruszyły. Nie spostrzegliśmy się, kiedy konto opustoszało. A terminy goniły…”
Historia Pana Jana jest Ci bliska? Znasz te problemy z doświadczenia? A może spodziewasz się ich w niedalekiej przyszłości? Dowiedz się, jak im zaradzić!

  • Budowa domu
  • Kupno mieszkania
  • Remont powierzchni
  • Skomplikowane formalności

Z nami polubisz te i inne wyzwania!

Twój dom – Twoja twierdza. Choć w domu najważniejsi są ludzie i uczucia, lepiej mieszka się we wnętrzach urządzonych zgodnie z własną wizją. Nie musisz zadowalać się wystrojem pozostałym po poprzednich właścicielach ani korzystać tylko z jednej kondygnacji domu, czekając na wykończenie kolejnych. Twój dom jest Twoim miejscem i powinien być urządzony zgodnie z Twoją wizją. Nie czekaj na dogodniejszy moment, na korzystniejsze warunki. Ciesz się wymarzonymi wnętrzami już dziś – weź kredyt hipoteczny Rzeszów (lub w innej lokalizacji) już dziś!

Kupno i remont domu lub mieszkania to często szybka decyzja. Podejmij ją, ograniczając się do minimum formalności. Boisz się długoletnich zobowiązań finansowych? Przerażają Cię skomplikowane formularze i wnioski? Zależy Ci na czasie? Istnieją bezpieczne możliwości – wystarczy wziąć kredyt hipoteczny Kolbuszowa za naszym pośrednictwem

Trudy bierzemy na siebie!

Choć nasza siedziba mieści się w Kolbuszowej właśnie, obsługujemy Klientów z całej Polski. Możemy przyjechać pod konkretny adres lub zostaniecie Państwo obsłużeni przez lokalnych doradców hipotecznych. Pomagamy przy załatwianiu formalności w starostwie czy u geodetów. Jak pokazała sytuacja z ustawą rolną, radzimy sobie (i Klientom oczywiście) w przypadku nawet nagłych zmian ustawy.

Niskie ceny bez kombinowania

Dla osób nie prowadzących działalności nie potrzebujemy PIT-ów – wystarczy zaświadczenie z miejsca zatrudnienia. Na życzenie Klienta sami pozyskujemy dokument zastępujący zaświadczenie. Dbamy o Twój czas, do minimum ograniczając formalności. W przypadku kredytów hipotecznych nie nadużywamy Twojej gościnności. Dokonujemy fotoinspekcji – to wystarczy!

Na oświadczenie dla osób wykonujących wolne zawody, takie jak: adwokat, architekt, doradca podatkowy, komornik, lekarz (wymagana specjalizacja), dentysta, weterynarz, radca prawny, pielęgniarka i wiele innych, udzielamy kredytów hipotecznych zależnie od wielkości miasta lub jego okolic na kwotę do 350 tys. zł lub do 600 tys. zł  na okres do 30 lat. Wystarczy okazanie legitymacji i/lub prawa wykonywania zawodu.

Odmień dom i mieszkanie. Weź kredyt hipoteczny. Rozpocznij dawno odkładany remont, zdecyduj się na budowę domu. A może masz inne potrzeby? Niezależnie od celu, pożyczymy Ci pieniądze na najkorzystniejszych na rynku warunkach. Spełnij swoje marzenia za dodatkową gotówkę.

Możemy także sfinansować Twoje potrzeby bez zabezpieczeń – szczegóły w zakładce Twoje potrzeby – kredyt gotówkowy.