Kredyt hipoteczny Rzeszów – najpopularniejsze rozwiązanie w 2019!

kredyt hipoteczny rzeszów http://kredytleasing.rzeszow.pl/

Kredyt hipoteczny Rzeszów – najpopularniejsze rozwiązanie w 2019!

Każdy z nas marzy o tym, aby mieć swój „własny kąt”. Niestety, nieruchomości drożeją z dnia na dzień. W samym Rzeszowie trudno jest znaleźć mieszkanie w rozsądnej cenie. Jednak nie jest to powód do zrezygnowania ze swoich planów na przyszłość. Rozwiązaniem problemu jest kredyt hipoteczny Rzeszów, czyli pomoc finansowa, na którą w 2019 roku zdecydowało się wiele osób.

Wysoka popularność kredytów w 2019 roku

Choć ceny mieszkań stale rosną, doradcy finansowi w dalszym ciągu otrzymują zapytania o kredyty hipoteczne. Co ciekawe, już w pierwszej połowie ubiegłego roku Biuro Informacji Kredytowej odnotowało ich rekordowe udzielenie. Wzrost cen nieruchomości przyczynił się także do zwiększenia kwot, na które decydują się kredytobiorcy. Jak będzie w obecnym roku? Oczywiście popyt na „coś własnego” stale rośnie, dlatego prognozy są podobne. Według nich w 2020 roku Polacy równie chętnie będą decydowali się na kredyt hipoteczny Rzeszów. Jedną z tych osób możesz być oczywiście Ty!

Kredyt hipoteczny Rzeszów – jak wziąć go bezpiecznie?

Jeżeli zastanawiasz się nad zaciągnięciem kredytu na zakup mieszkania, dobrze trafiłeś. Zapewne wiesz, że jest to decyzja na całe życie. Niektórzy żartobliwie porównują go do małżeństwa – ze względu na konsekwencje, jakie za sobą niesie. Jednym z najważniejszych kryteriów, o których powinieneś pamiętać biorąc kredyt, jest bezpieczeństwo. Składa się na nie, m.in. miejsce, w którym podpiszesz umowę na kredyt hipoteczny Rzeszów oraz zaproponowane warunki. Sposobem na uniknięcie tzw. pułapki jest kontakt z doradcą finansowym, czyli wykwalifikowaną osobą, która znajdzie dla Ciebie najkorzystniejsze na rynku rozwiązanie. Jest nim szef naszego zespołu, Mirosław Baran, z którym możesz skontaktować się już teraz.

Współpraca z doradcą finansowym – na czym polega?

Osoba, która chce zaciągnąć pożyczkę najczęściej od razu udaje się do pierwszego lepszego banku. Niestety, nie jest to dobre rozwiązanie. Obecnie na rynku działa wiele instytucji bankowych, a każda z nich różni się od siebie wewnętrzną polityką oraz zasadami. Jak zatem znaleźć tę z najlepszymi warunkami? Możesz umawiać się na spotkanie w każdej z nich, ale czy warto tracić czas? Niewątpliwie najwygodniejszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na usługi doradcy finansowego. W skrócie wyjaśniając, jest to profesjonalista, którego celem jest wyjaśnienie wszystkich szczegółów przyszłemu kredytobiorcy, a następnie znalezienie oferty, która sprosta jego oczekiwaniom. Naszym zadaniem, jako doradców, jest więc zaproponowanie Ci najlepszego zewnętrznego źródła dochodu.

Sfinansujemy Twoje marzenia na 2020 rok

W 2020 roku planujesz kupić dom lub mieszkanie? Pomożemy Ci spełnić Twój cel, zapewniając odpowiednią ilość gotówki. Skontaktuj się z naszym doradcą – Mirosławem Baranem – dzwoniąc (tel. 502381272) lub pisząc do niego wiadomość za pośrednictwem Messengera. Umówcie się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu, aby omówić szczegóły zaciągnięcia kredytu.

No Comments

Post A Comment