TWOJE POTRZEBY

Kredyt gotówkowy Rzeszów lub w innej lokalizacji potrzebny od zaraz? Dobrze trafiłeś – jesteśmy po to, by pomóc w realizacji Twoich potrzeb. Na korzyść udzielanych przez nas kredytów bankowych przemawia przede wszystkim szybka decyzja o przyznaniu pieniędzy na dowolny cel. Nie wymagamy składania licznych dokumentów, a realny czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku to 10 minut. Gwarantujemy również minimum formalności, które należy załatwić, by otrzymać potrzebne pieniądze. W wielu przypadkach wystarczy jedynie złożyć stosowne oświadczenie i wtedy nie wymagamy dokumentów od pracodawcy, przedstawiania PIT-ów czy wyciągów z konta. Obojętne czy napotkałeś na chwilowe kłopoty finansowe czy chcesz po prostu zrealizować jedno z marzeń – pieniądze trafią do Ciebie w krótkim czasie, abyś mógł jak najszybciej je wykorzystać.

Akceptujemy różne formy dochodu – aby wziąć kredyt gotówkowy w naszej placówce nie musisz mieć umowy na czas nieokreślony, wystarczy umowa na rok, zlecenie, o dzieło. Możesz również wybrać najlepszy dla siebie czas spłaty pożyczki. Bez zabezpieczeń udzielamy kredytu na okres od 6 do 120 miesięcy.

Przenosimy także pożyczki z innych banków i ustalamy nową, niższą wysokość raty lub/i zmniejszamy koszty – kredyt konsolidacyjny Kolbuszowa ma wiele zalet. To korzystna opcja, dzięki której masz szansę szybciej wyjść z długów, bez zbytniego obciążania comiesięcznego budżetu.  Możesz także po prostu zmniejszyć koszt Twoich obecnych kredytów.

„Musiałem szybko zdobyć pieniądze na naprawę samochodu, którym codziennie dojeżdżam do pracy kilkanaście kilometrów. Na szczęście wystarczyło tylko oświadczenie, aby dostać kredyt i kupiłem nowe auto .” Piotr, 42 lata

Dla osób wykonujących wolne zawody, takie jak: adwokat, architekt, doradca podatkowy, komornik, lekarz (wymagana specjalizacja), dentysta, weterynarz, radca prawny, pielęgniarka i inne, udzielamy pożyczek w wysokości do 120 tys. zł bez zabezpieczeń na cel dowolny. Pożyczki udzielane są na okres od 6 do 120 miesięcy, na oświadczenie, wystarczy okazanie legitymacji, prawa wykonywania zawodu.

Na Twoje życzenie dołączamy ubezpieczenie dla pożyczkobiorcy i jego rodziny. W razie jakichkolwiek wypadków losowych, które mogą sprawić, że spłata raty nie będzie możliwa lub trudna, Ty i Twoi bliscy jesteście bezpieczni. Twój kredyt gotówkowy Rzeszów jest spłacany z ubezpieczenia.

Twoje potrzeby są dla nas ważne. Chcesz kupić samochód, remontujesz łazienkę, planujesz zagraniczną wycieczkę albo potrzebny Ci jest kurs podnoszący kwalifikacje zawodowe? A może sytuacja losowa sprawiła, że nagle wpadłeś w długi i potrzebujesz szybkiego przypływu gotówki lub nowej, niższej raty? Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Kredyt gotówkowy Rzeszów, Kolbuszowa i nie tylko jest na wyciągnięcie ręki!