TWOJA FIRMA

Prowadząc własną firmę, napotykamy na wiele wydatków, które stają się niezbędne dla jej rozwoju. Wiele osób zadaje sobie wówczas pytanie – jakie zewnętrzne finansowanie wybrać, aby decyzja była korzystna? Czy lepszym źródłem finansowym, które pozwoli na nowe inwestycje będzie kredyt czy jednak leasing Rzeszów na przykład? Podejmując decyzję, należy wziąć pod uwagę czas, okres spłaty oraz rodzaj planowanej inwestycji.

Kredyt pozwala na finansowanie inwestycji długoterminowych, natomiast leasing doskonale nadaje się do realizowania inwestycji krótkoterminowych.

Kredyty inwestycyjne dotyczą zazwyczaj nieruchomości, natomiast leasing Kolbuszowa lub w innej lokalizacji floty samochodowej, maszyn rolniczych (także rolnicy), urządzeń biurowych, maszyn produkcyjnych, ogólnie przedmiotów podlegających codziennej eksploatacji.

„Wzięłam kredyt firmowy na cel dowolny, bez zabezpieczeń i tłumaczenia się fakturami . Kredyt pozwolił mi elastycznie działać i wszystko ruszyło do przodu, a cena pozytywnie zaskoczyła. Z kolei zakup firmowego samochodu na leasing pozwolił mi poszerzyć ofertę firmy. Na spotkania z klientami umawiam się teraz w dowolnym miejscu, odległość przestała mnie ograniczać.” Anna, właścicielka pracowni florystycznej.

Ty sam wybierasz najkorzystniejszy wariant finansowania i czas jego spłaty. W naszej firmie dostaniesz pieniądze na dowolny cel, bez faktur czy zabezpieczeń rzeczowych. Dla większości firm udzielamy kredytów (na cel dowolny bez zabezpieczeń i tłumaczenia się fakturami) nawet do 500 tys. zł na okres 60 miesięcy, jednocześnie utrzymując koszt kredytowania na niższym poziomie niż wiele banków.

Jest także inny produkt dla osób wykonujących wolne zawody, takie jak adwokat, architekt, doradca podatkowy, komornik, lekarz (wymagana specjalizacja), dentysta, weterynarz, radca prawny, pielęgniarka i wiele innych. Udzielamy dla nich pożyczek bez zabezpieczeń na dowolny cel, w wysokości do 120 tys. zł na okres od 6 do 120 miesięcy na oświadczenie, wystarczy okazanie legitymacji prawa wykonywania zawodu. Z zabezpieczeniem natomiast wolne zawody mogą się ubiegać o pożyczkę nawet do 600 tys. zł na okresy do 30 lat, również na oświadczenie.

Udzielamy także kredytów inwestycyjnych na dłuższe terminy (do 20 lat). Sugerujemy najlepsze rozwiązania, a w razie problemów z załatwieniem formalności, pomagamy w trudniejszych kwestiach.

Twoja firma musi zarabiać. A żeby było to możliwe, muszą znajdować się w niej wszystkie niezbędne do pracy przedmioty i sprzęty. Profesjonalna obsługa Klienta buduje Twój pozytywny wizerunek. W czasach dużej konkurencji, rozwoju wielu firm i powstawania nowych form działalności, trzeba zadbać o każdy aspekt funkcjonowania własnego biznesu, aby odnieść sukces. Takie dobra jak firmowy samochód, maszyny produkcyjne, środki obrotowe stanowią podstawę do prowadzenia firmy. Jeśli zastanawiasz się, jak pozyskać na nie kapitał, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Otrzymasz od nas profesjonalną poradę, jaki rodzaj finansowania będzie najlepszy odnośnie planowanej inwestycji. Leasing Kolbuszowa czy po prostu kredyt gotówkowy Rzeszów? Wybór należy do Ciebie!