TWOJE FINANSE

Nie chcesz martwić się o jutro? Marzysz o odkrywaniu najdalszych zakątków świata lub innych przyjemnościach? A może po prostu pragniesz spać spokojnie? Nic prostszego – już dziś zacznij troszczyć się o przyszłość swoją, o przyszłość dzieci. O to, co będzie jutro i za kilkanaście lat. Zadbaj o finanse. Zdecyduj się na konto oszczędnościowe Kolbuszowa lub w innej lokalizacji!

  • Realizacja marzeń
  • Podróże po świecie
  • Oszczędzanie dla dzieci
  • Spokojna emerytura
  • Bankowość w zasięgu ręki

Zadbaj o swoją przyszłość z jedyną taką firmą na rynku!

Nie miej ograniczeń. Niech nigdy nie zaskoczą Cię niespodziewane wydatki albo wyjątkowe okazje, które mogą się nie powtórzyć. Zacznij odkładać. Nie muszą to być duże sumy. Drobne, ale systematyczne wpłaty zaowocują. W razie potrzeby dodatkowe pieniądze będą pod ręką i nie uszczuplą domowego, codziennego budżetu. Nasze konta oszczędnościowe są praktyczne. Wypłacając z nich pieniądze w trakcie trwania umowy, nic nie tracisz. Ze swoich pieniędzy możesz korzystać w dowolnym momencie.

Twoje finanse to Twoja sprawa. To od Ciebie zależy ich stabilizacja. Nie czekaj na lepszy moment. Zacznij oszczędzać z głową.

Dobrze ulokowane pieniądze pozwolą również na swobodną wymianę walut. Naszym Klientom oferujemy kantor on-line – wymiana odbywa się na podstawie aktualnego kursu. Służbowo czy w ramach urlopu – niezależnie od celu podróży zagranicznej komfort finansowy to podstawa. Zatroszcz się o niego.

Obecnie mamy dla Ciebie wygodną formę oszczędzania – 2,7% w koncie oszczędnościowym do 100 zł – gwarantowane Bankowym Funduszem Gwarancyjnym.

Oferujemy również oszczędzanie w postaci obligacji, gdzie zabezpieczamy się na inwestycjach znanych i renomowanych firm. Oprocentowanie z zabezpieczoną stopą zwrotu jest nawet dwukrotnie wyższe niż na koncie oszczędnościowym.

Interesują Cię konta oszczędnościowe Rzeszów? Skontaktuj się z nami!